پایگاه مقاومت بسیج ثارالله
 
سه شنبه 20 آذر 1397 -

رای به سایت :
11
محبوب
صفحه نخست ›› امام و رهبری ›› حوزه 131 والفجر ›› پایگاه مقاومت بسیج ثارالله
0
محبوب  
رای به خبر :
گلچینی از سخنرانی رهبری در دیدار مردم قم
گلچینی از سخنرانی رهبری در دیدار مردم قم

رهبر انقلاب در دیدار مردم قم و سخنرانی خودشان مباحثی را مطرح کردند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.
calendar
تاریخ : 1396/10/19 - 15:36

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج ثارالله  حوزه 131 والفجر  ناحیه مقاومت بسیج جماران ،

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج ثارالله  حوزه 131 والفجر  ناحیه مقاومت بسیج جماران ،

این حرکت عظیم منسجم مردمی در مقابل توطئه‌ ی دشمن با این نظم، با این بصیرت، با این شور و انگیزه در هیچ جای دنیا نیست و این چهل سال است که ادامه دارد.

بحث یک سال و دو سال و پنج سال و این‌ها نیست. نبرد ملت با ضد ملت است، نبرد ایران با ضد ایران است، نبرد اسلام با ضد اسلام است؛ این ادامه داشته، البته بعد از این هم خواهد بود.

در این روزها تحلیل‌ های گوناگونی انجام گرفت. در این تحلیل‌ها یک نقطه‌ی تقریباً مشترکی وجود داشت که آن نقطه، نقطه‌ی درستی است که آن تفکیک بین مطالبات صادقانه و به‌ حق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب‌ گرانه‌ ی یک گروه است. این‌ها باید از هم تفکیک بشود.

همه‌ ی ما ها، من نمی‌گویم باید دنبال کنند، خود بنده هم مسئولم، همه‌ ما باید دنبال کنیم.

اما این‌ها ربطی ندارد به اینکه کسانی بیایند پرچم کشور را آتش بزنند یا کسانی بیایند از اجتماع مردم استفاده کنند، علیه اعتقادات مردم حرف بزنند، فریاد بکشند، علیه قرآن، علیه اسلام، علیه نظام جمهوری اسلامی.

یک مثلثی فعال بوده‌اند:
نقشه، مربوط به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است. چند ماه هم هست که دارند نقشه می‌کشند. اینکه بیاییم در شهرهای کوچک، از شهرهای کوچک شروع کنیم به طرف مرکز بیاییم.
پول برای یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است. خب این کارها خرج دارد باید پول بدهند. آمریکایی‌ها که حاضر نیستند پول خرج کنند تا وقتی این‌ها هستند.
ضلع سوم پادویی‌ اش است، پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود. سازمان آدمکش منافقین.

 

از یک طرف گفتند جانم فدای ایران، از یک طرف پرچم ایران را آتش زدند. بی‌عقل‌ها نفهمیدند که این دو با هم نمی‌سازد. خب انشاالله شما قربان ایران بروید. اما کی تا حالا شماها مقابل دشمنان ایران سینه سپر کرده‌اید؟ در مقابل دشمن ایران هم همین جوان حزب‌ اللهی باز سینه سپر کرده، جوان انقلابی باز سینه سپر کرده، سیصد هزار شهید دوران دفاع مقدس چه کسانی بودند؟ همین بچه‌های مؤمن و انقلابی بودند که از کشورشان دفاع کردند، شما کی ربان ایران رفتید که می‌گویید جانم فدای ایران؟

 

حالا مسئولین آمریکایی افتادند به مهمل‌گویی. رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید حکومت ایران از مردمش می‌ترسد. نه، حکومت ایران متولد این مردم است، برای این مردم است، به‌ وسیله‌ی این مردم به وجود آمده، تکیه به این مردم می‌ دهد. چرا بترسد؟ اگر این مردم نبودند که حکومتی نبود.

 

می‌گوید که حکومت ایران از قدرت آمریکا هراس دارد. خب اگر ما از شما هراس داریم چطور در دهه‌ ی پنجاه شما را از ایران بیرون ریختیم و در دهه‌ی نود شما را از کل منطقه خارج کردیم؟


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18875مطالب مرتبط