پایگاه مقاومت بسیج ثارالله
 
سه شنبه 20 آذر 1397 -

رای به سایت :
11
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 131 والفجر ›› پایگاه مقاومت بسیج ثارالله
1
محبوب  
رای به خبر :
پاسخ گویی به شبهات علیه نظام طی اعتراضات اخیر
پاسخ گویی به شبهات علیه نظام طی اعتراضات اخیر

سعی بر این شده است که شفاف سازی هایی به شبهات علیه نظام در اعتراضات اخیر انجام شود.
calendar
تاریخ : 1396/10/16 - 00:31

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج ثارالله  حوزه 131 والفجر  ناحیه مقاومت بسیج جماران ،

  طی چند روز گذشته و همزمان با اعتراضات، رسانه های معاند نظام جمهوری اسلامی به بهانه تشویش اذهان عمومی و جریحه دار کردن احساسات مردم، دست به انتشار برخی اخبار زدند. در ادامه مطلب سعی بر این شده است که تعدادی ازین اخبار کذب برای عموم شفاف سازی شوند.

 

در تصویر اول که گفته شده برای اعتراضات اخیر است، با یک نگاه سطحی به لباس و پوشش مردم می توان متوجه شد که این عکس برای این زمان نیست. آیا تو فصل زمستان و با توجه سردی هوا منطقی است که مردم با این نوع پوشش به بیرون بیایند؟

در تصویر دوم با توجه به متنی که مدیر کانال تلگرامی نوشته است، به وضوح می توان مشاهده کرد که در ساعت گفته شده و با توجه به اینکه الان در فصل زمستان هستیم امکان ندارد روشنی هوا به این شدت باشد.

در تصویر سوم که برای خراب کردن ذهن مردم نسبت به نیروی انتظامی و زحماتشان منتشر شده است، با کمی دقت به لباس افراد و فونت و زبان کلمه درج شده پی میبریم که این عکس جعلی و برای درگیری بین پلیس و مردم در کشور های خارجی است.

 

در تصویر چهارم که منتسب به کشته شدگان اعتراضات، به دست نیرو های امنیتی و در شهر اهواز است، با کمی جست و جوی ساده پی می بریم که تصاویر برای درگیری در کشور های عربی است که سایت های عربی مدت های خیلی قبل این تصاویر رو پوشش داده اند و به هیچ وجه برای تاریخ روز نمی باشد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18875مطالب مرتبط