رای به سایت :
395
محبوب
حوزه 137 رمضان
ناحیه مقاومت بسیج جماران
شنبه 05 خرداد 1397 -
برگزاری کرسی تلاوت توسط پایگاه شهدای فیضیه در شبستان مسجد امام جعفر صادق علیه السلام
برگزاری کرسی تلاوت توسط پایگاه شهدای فیضیه در شبستان مسجد امام جعفر صادق علیه السلام

کرسی تلاوت کلام الله مجید در شبستان مسجد توسط بسیجیان پایگاه شهدای فیضیه برگزار شد .
calendar
تاریخ : 1396/04/26 - 11:36
7
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 137 رمضان  ناحیه مقاومت بسیج جماران ،

کرسی تلاوت توسط اعضای پایگاه شهدای فیضیه در شبستان مسجد امام جعفرصادق علیه السلام اقدسیه برگزار شد در این مراسم تعداد 53 نفر از بسیجیان پایگاه حضور داشتند و همگی در قرائت کلام الله مجید شرکت نموده و آیاتی را قرائت نمودند فرمانده پایگاه برادر سید علیرضا کیایی در خصوص این مراسم عنوان نمودند از این پس روزهای یکشنبه هر هفته ساعت 19:30 این مراسم در شبستان مسجد برگزار خواهد شد و چندین صفحه از کلام الله مجید توسط کلیه اعضای حاضر قرائت خواهد شد انشالله این امر مهم مستمر خواهد بود و هرهفته به صورت منظم در این پایگاه انجام خواهد شد .

به دلیل اینکه اولین جلسه این کرسی روز یکشنبه 25 تیرماه برگزار شد مربی اولین کرسی برادر سید علیرضا کیایی بودند و مقرر شد از هفته آینده برادر فرزانه مسئول قرآن و عترت پایگاه به همراه برادر مهران این امر را ادامه دهند .

برادر کیایی استمرار این مراسم را مهم خواندند و حمایت همه جانبه در خصوص استمرار و بهتر برگزار شدن این موضوع را به کلیه شورا تاکید نمودند .

ضمناً برادر کیایی در پایان بالابردن سطح قرآنی کلیه اعضای پایگاه را یکی از مهمترین مسائل دانسته و به کلیه شورای پایگاه تاکید نمودند که در خصوص همکاری لازم را با قرآن و عترت داشته باشند و در این امر مهم بنده خود بعنوان یک نیروی معاونت قرآن و عترت خواهم بود .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15304


مطالب مرتبط