رای به سایت :
169
محبوب
حوزه 135 فتح المبین
ناحیه مقاومت بسیج جماران
سه شنبه 02 بهمن 1397 -
نشست بصیرتی ویژه ایام‌الله دهه فجر
نشست بصیرتی ویژه ایام‌الله دهه فجر

نشست بصیرتی ویژه ایام‌الله دهه فجر با حضور حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حضور آحاد مردم و اعضای شورا حوزه ۱۳۵ فتح المبین در مسجد قائم چیذر برگزار شد
calendar
تاریخ : 1396/11/17 - 23:14
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 135 فتح المبین  ناحیه مقاومت بسیج جماران ،همزمان با دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی به همت حوزه فتح المبین، نشست بصیرتی ویژه ایام‌الله دهه فجر با حضور حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حضور آحاد مردم و اعضای شورا حوزه ۱۳۵ فتح المبین در مسجد قائم چیذر برگزار شد.حجت الاسلام و المسلمین رضایی همزمانی دهه فجر امسال با ایام فاطمیه را بهترین فرصت برای تبیین اندیشه های معنوی و سیاسی حضرت امام خمینی (ره) دانست. وی با بیان اینکه شأنیت ایام فاطمیه در برنامه دهه فجر حفظ شود، گفت: «انقلاب اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و خون هزاران شهید به پیروزی به دست آمد، شایسته است که دستاوردهای معنوی و فرهنگی آن را برای آحاد مردم خوب تبیین کنیم.»

مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه،حضرت زهرا (س) را اسوه زنان عالم عنوان کرد و افزود؛ بانوان جامعه اسلامی میتوانند با مطالعه و الگو گیری از سیره زندگی بانوی دو عالم ویژگی های بارز زندگی و شخصیت ایشان را در بطن جامعه گسترش دهند. حجت الاسلام رضایی در این مراسم با تبیین ویژگی های والای شخصیتی و رفتاری حضرت زهرای مرضیه (س) گفت؛سیره ، سبک زندگی، دفاع از مکتب اهل بیت، بصیرت و ولایت پذیری ایشان مثال زدنی است. وی با اشاره به اینکه حضرت فاطمه (س) نشانه عظمت اسلام است افزود؛ امروزه فاطمه شناسی یکی از نیازهای کشور است چرا که از خلقت ایشان همه بانوان عالم حرمت و آبرو یافتند.

ایشان با توجه به ایام ا... دهه فجر ، در خصوص اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جامعه بین الملل، دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در سی و نه سال اخیر و نیز در مورد بصیرت و آگاهی بسیجیان در هر شرایطی مطالبی را عنوان نمود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15807مطالب مرتبط