رای به سایت :
167
محبوب
حوزه 135 فتح المبین
ناحیه مقاومت بسیج جماران
چهارشنبه 28 شهريور 1397 -
رزمایش گردان الی بیت المقدس حوزه ۱۳۵ فتح المبین برگزار شد
رزمایش گردان الی بیت المقدس حوزه ۱۳۵ فتح المبین برگزار شد

به منظور حفظ وانسجام گردان بیت المقدس حوزه فتح المبین ، فراخوان 12 ساعته بسیجیان این گردان برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/07/15 - 20:42
22
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 135 فتح المبین  ناحیه مقاومت بسیج جماران ، فراخوان گردان  بیت المقدس  با حضور بسیجیان دسته های واکنش سریع پایگاههای حوزه 135 فتح المبین در قالب گردان بیت المقدس  و به منظور سازمان دهی،انسجام و بررسی توان و توجیه بسیجیان و همچنین ایجاد روحیه شور و نشاط در آنان و ارتقاء سطح آمادگی بسیجیان در ماموریت ها برگزار شد.

همان‌طور که قرآن کریم می‌فرماید باید همیشه در مقابل دشمنان آماده باشیم و با توجه به تأکیدات فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)مبنی بر آمادگی همه نیروها،این برنامه‌ها اجرا می‌شود.


در این رزمایش که به استعداد یک گروهان از گردان الی بیت المقدس در یکی از پادگان های شرق تهران برگزار شد بسیجیان با آخرین تاکتیک های جنگ نامنظم و پاک سازی خانه به خانه و همچنین جنگ شهری آشنا و تاکتیک ها را زیر نظر اساتید مجرب سپاه مرور کردند.

چمبرکی ، فرمانده گردان بیت المقدس حوزه فتح المبین در حاشیه این فراخوان اظهار کرد: در طول یک روز فراخوان بسیجیان عضو گردان بیت‌المقدس، آموزش‌های نظامی  اعم از دفاع از مراکز و مقر ، جنگ نوین وهمچنین عملیات  کمین و ضد کمین و تاخت تعجیلی و ... برگزار گردید.
 
وی حفظ انسجام و بالا بردن سطح اطلاعات و آموزش بسیجیان و مرور جنگ شهری آشنایی با تاکتیک جنگ های نامنظم و پاک سازی خانه به خانه را، از مهمترین اهداف برگزاری این فراخوان عنوان نمود.
 
علاقه مندان به عضویت در گردان و شرکت در رزمایش های گوناگون عملیاتی و تاکتیکی می توانند همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ به ستاد حوزه ۱۳۵ مستقر در خیابان فرمانیه-کامرانیه شمالی-کوچه شهید امین کریمی-دفتر گردان الی بیت المقدس مراجعه نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15807