رای به سایت :
167
محبوب
حوزه 135 فتح المبین
ناحیه مقاومت بسیج جماران
چهارشنبه 28 شهريور 1397 -
تأمین امنیت عزاداران حسینی در امامزاده علی اکبر(ع)
تأمین امنیت عزاداران حسینی در امامزاده علی اکبر(ع)

فرماندهی حوزه از مشارکت بیش از 100 نیروی عملیاتی و اطلاعاتی در طرح تامین امنیت مراسم محرم خبر داد.
calendar
تاریخ : 1396/07/10 - 14:30
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 135 فتح المبین  ناحیه مقاومت بسیج جماران ،رنجبران فرماندهی حوزه فتح المبین  ضمن عرض تسلیت ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  گفت: با راه اندازی قرارگاه عملیاتی حضرت علی اکبر(ع)  متشکل از نیروهای عملیاتی و اطلاعاتی حوزه135 فتح المبین برادران و حوزه 136 منصورین خواهران از همه ظرفیت‌ها برای تأمین امنیت عزاداران در امامزاده علی اکبر(ع) چیذر استفاده شد.

رنجبران با بیان این که مهمترین اولویت در ایام دهه اول محرم تأمین امنیت امامزاده علی اکبر چیذر بود، گفت: براساس دستور فرماندهی محترم ناحیه جناب آقای دکتر کمری زاده،قرارگاه تاکتیکی حضرت علی اکبر (ع) با محوریت انجام ماموریت مشترک حوزه ۱۳۵فتح المبین  و ۱۳۶ منصورین در راستای تامین امنیت مراسم دهه اول امامزاده علی اکبر(ع) چیذر فعال شد.
 
به همین منظور طرح عملیاتی براساس اقتضائات محلی و حساسیت های موجود در محدوده پیاده سازی و قریب به سه جلسه هماهنگی برای انجام هرچه بهتر این ماموریت برگزار گردید.
 
فرمانده حوزه ۱۳۵ فتح المبین در ادامه اذعان کرد:تعداد ۱۲۰ نفر از بسیجیان زبده برادر و خواهر در قالب تیم های اطلاعاتی،گشت های عملیاتی،گیت های ایست بازرسی و دسته ویژه واکنش سریع برای مقابله با اقدامات تروریستی، وظیفه تامین امنیت مراسم دهه اول امامزاده علی اکبر(ع) چیذر را بر عهده داشتند.
 
وی افزود: این حرکت جهادی که با ۱۰۰۰ نفر ساعت  کار مفید عملیاتی و قریب به ۵۰۰ نفر ساعت کار اطلاعاتی همراه بود نیروهای مخلص بسیج با تمام توان امنیت را برقرار کردند.
 
رنجبران با تقدیر و تشکر ویژه از بسیجیان به دلیل برقراری امنیت مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)، اظهار کرد: در مدت دهه روز اول محرم نیروهای مردمی و بسیجی سپاه ناحیه جماران به خوبی امنیت عزاداری را برقرار کردند و نگذاشتند کوچکترین مشکلی در خصوص امنیت برای عزاداران حسینی پیش بیایید و این جای تقدیر و تشکر دارد.
 
رنجبران در انتها افزود: بسیج در راستای برقراری نظم و امنیت مطلوب همگام و همسو با شهروندان در پاسداری از اهداف و ارزش‌های والای نظام اسلامی گام بر می‌دارد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15807