رای به سایت :
1253
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
جمعه 03 خرداد 1398 -
جلسه مشترک قرارگاه امنیتی جماران برگزار شد
به منظور هم افزایی بین دستگاهها و ارگان های شهرستان شمیران؛

جلسه مشترک قرارگاه امنیتی جماران برگزار شد

ظهر سه شنبه و به دعوت سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه جماران جلسه مشترک ارگان ها و دستگاههای نظامی ، امنیتی و اداری شهرستان شمیران در ستاد فرماندهی ناحیه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/10 - 09:08
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ، ظهر سه شنبه و به دعوت سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه جماران جلسه مشترک ارگان ها و دستگاههای نظامی ، امنیتی و اداری شهرستان شمیران در ستاد فرماندهی ناحیه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مسئولین ارشد امنیتی و انتظامی شهرستان شمیران و مدیران اداری و خدماتی شهرستان برگزار شد پیرامون چگونگی تعامل بیشتر در راستای خدمات رسانی بیش از پیش به آحاد مردم شریف شهرستان شمیران و همچنین تامین امنیت منطقه بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این جلسه فرمانده ناحیه جماران ضمن خیر مقدم و تبریک ماه ماه مبارک رمضان هدف از برگزاری این جلسه را هم افزایی بین دستگاههای مختلف شهرستان در جهت نیل به اهداف ترسیم شده دانست و افزود:خدمت به مردم از بالاترین عبادت هاست و ما مسئولین شهرستان باید تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی شایسته به آحاد مردم منطقه به کار ببندیم.

در ادامه جلسه سرکلانتر یکم پلیس فاتب نیز از برنامه های خود و کلانتری های تحت امر در جهت تحقق چشم اندازهای ترسیم شده مطالبی را عنوان کرد.

گفتنی است در این جلسه علاوه بر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار و سرکلانتر یک فاتب،روسای کلانتری ها،تولیت بقاع متبرکه،نماینده و مدیران اورژانس،آتش نشانی،هلال احمر،راهور، شهرداری نیز حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان نیز مدعوین پس از اقامه نماز جماعت بر سر سفره امام حسن مجتبی (ع) میهمان بودند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337مطالب مرتبط