رای به سایت :
1253
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
شنبه 04 خرداد 1398 -
همایش زمزمه محبت ناحیه جماران برگزار شد
در راستای هم افزایی بیش از پیش بین مساجد و پایگاهها؛

همایش زمزمه محبت ناحیه جماران برگزار شد

همایش بزرگ زمزمه محبت ویژه ائمه محترم جماعات و فرماندهان بسیج منطقه 1 ، هفتم خرداد در ناحیه مقاومت بسیج جماران برگرار شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/08 - 13:25
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ،همایش بزرگ زمزمه محبت ویژه ائمه محترم جماعات و فرماندهان بسیج منطقه 1 هفتم خرداد در ناحیه مقاومت بسیج جماران برگزار شد.

در این همایش که با حضور ائمه جماعات مساجد و فرماندهان بسیج منطقه 1 برگزار شد ؛ درابتدا حجت الاسلام بصیری مسئول امور مساجد منطقه 1 از لزوم وحدت و اتحاد بیش از پیش بین مسجد و پایگاهها گفت و اذعان کرد: همانطور که امام راحل فرمودند : "مساجد سنگر هستند ، سنگرها را حفظ کنید ." امروز نیر آحاد امت حزب الله و بسیجیان منطقه 1 با حضور پر رنگ در مساجد منطقه روح اسلام وقرآن و انقلاب را در محلات جاری و ساری کرده اند.

در ادامه فرمانده ناحیه جماران سرهنگ گرشاسبی نیز ضمن خیر مقدم به حضار و اعزه روحانیت و ائمه محترم جماعات اصلی ترین برنامه بسیج ناحیه جماران را مسجد محوری دانست و در ادامه تصریح کرد:با تعاملی که بین فرماندهان پایگاهها و ائمه جماعات شکل گرفته است اکنون همانند اوایل انقلاب مسجد سنگر و بسیج خاکریز اصلی انقلاب در مواجهه با دشمنان در عرصه های سخت و نرم هستند.

سرهنگ گرشاسبی در ادامه از لزوم برنامه ریزی مدون برای محلات منطقه 1 و ایجاد یک نقشه راه بومی و محلی با در نظر گرفتن اقتضائات منطقه خبر داد و درادامه افزود:

شورای فرهنگی مساجد که متشکل از امام جماعت ، نخبگان محلی، مسئولین مسجد و فرمانده و نخبگان بسیج است یکی از بهترین محل ها برای شناخت آسیب های منطقه و ارائه راهکار در قالب هیئت های اندیشه ورز است و با جهت دهی این جلسات به سمت تحقق بیش از پیش آرمان های اسلام و انقلاب و خطوط ترسیم شده رهبر معظم انقلاب می توانیم بهترین تاثیر را در محلات گذاشته و به سمت تحقق ایجاد جامعه اسلامی قدم برداریم.

در پایان جلسه و مقارن با اذان مغرب ، نماز جماعت اقامه و حاضرین بر سر سفره کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) مهمان بودند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   سایر محتوا قسم        عکس قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله چیذر        سرهنگ گرشاسبی        ماه رمضان        زمزمه محبت                            

مطالب مرتبط