رای به سایت :
1253
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
پنجشنبه 01 فروردين 1398 -
جلسه فرمانده ناحیه با فرماندهان پایگاه برادر
جلسه فرمانده ناحیه با فرماندهان پایگاه برادر

بعد از ظهر شنبه جلسه مشترک سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه و فرماندهان حوزه های برادر،فرماندهان پایگاهها و شورای حوزه ها برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/02/16 - 08:16
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ،بعد از ظهر شنبه جلسه مشترک سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه با فرماندهان حوزه های برادر،فرماندهان پایگاهها و شورای حوزه ها برگزار شد.

در این جلسه که بیش از دوساعت به طول انجامید سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه جماران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به بیان مطالبی در خصوص فضیلت این ماه و لزوم آمادگی قلوب برای ورود به ماه رمضان گفت و در ادامه افزود:برنامه امسال ناحیه جماران در ماه رمضان ترویج فرهنگ افطاری ساده در معابر و اماکن عمومی شمیران به همت پایگاهها است.

سرهنگ گرشاسبی در ادامه سخنان خود با توجه به اهمیت ترویج انقلاب اسلامی و تبیین گفتمان امام و رهبری در بین آحاد جامعه از لزوم بازخوانی اهداف و چشم اندازهای انقلاب گفت و در ادامه تصریح کرد:اکنون که دشمن با تمام توان خود پای در عرصه میدان نهاده ، ما بسجیان نیز باید با هوش سرشار و تبعیت محض از ولایت فقیه بعنوان خط شکن جبهه انقلاب در مواجه با دشمن ، تمام توان خود را به کار ببندیم تا همچون گذشته بتوانیم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را مرعوب و منکوب کنیم.

فرمانده ناحیه جماران از برنامه ویژه این ناحیه در راستای احیای پایگاهها و جهت گیری به سمت اهداف والای بسیج گفت و اذعان کرد:در سال جاری در بخش های تربیتی و نظامی تحول شگرفی در تمام سطوح بسیج منطقه شکل خواهد گرفت که تاثیر آن به فضل خدا به طور ملموس در محلات منطقه ، پایگاهها و مساجد حس خواهد شد.

سرهنگ گرشاسبی در ادامه از برنامه ویژه تابستان ویژه آحاد بسیجیان نیز مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه جلسه نیز فرماندهان حوزه ها به ارائه گزارشکاری از رده های متبوع خود پرداخته و فرماندهان پایگاهها نیز به بیان مسائل،مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خود در راستای اعتلای بسیج پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله تجریش        سرهنگ گرشاسبی        سپاه تهران                                    

مطالب مرتبط