رای به سایت :
1253
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
پنجشنبه 01 فروردين 1398 -
جلسه فرمانده ناحیه جماران با فرماندهان پایگاههای خواهر برگزار شد
جلسه فرمانده ناحیه جماران با فرماندهان پایگاههای خواهر برگزار شد

در این جلسه که با حضور فرماندهان حوزه های خواهر،فرماندهان پایگاهها و اعضا شورا حوزه برگزار گردید به بررسی وضعیت فعلی پایگاههای خواهر و پیشنهادات و انتقادات پرداخته شد.
calendar
تاریخ : 1397/02/15 - 13:21
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ،صبح شنبه جلسه مشترک فرمانده ناحیه جماران و فرماندهان پایگاههای خواهر و شورای حوزه ها برگزار گردید.

در این جلسه سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه جماران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه برنامه اصلی  ناحیه را تحقق شعار سال و لزوم اهمیت بیش از پیش به آن دانست و در ادامه تصریح کرد:جذب و آموزش از اصلی ترین اهداف بسیج در ناحیه جماران خواهد بود و تمام پتانسیل ناحیه جماران درخدمت کیفی سازی بیش از پیش فعالیت های بسیج است و با محوریت جذب و بکارگیری بسیجیان در صحنه های مورد نیاز انقلاب تمام تلاش خود را جهت رفع دغدغه های مقام معظم رهبری به کار خواهیم بست چرا که بسیج بعنوان مردمی ترین نهاد انقلاب کانون جوشش انگیزه های انقلابی است و نیروی آماده بکار برای خدمت به اسلام و انقلاب در تمامی عرصه هاست .

فرمانده ناحیه جماران از برنامه های متنوع ناحیه برای بسیج خواهران در طول سال و همچنین تابستان پیش رو نیز مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه جلسه هریک از فرماندهان حوزه ها و پایگاهها به بیان مسائل ،مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله چیذر        سرهنگ گرشاسبی        تحول بسیج                                    

مطالب مرتبط