رای به سایت :
1253
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
جمعه 03 خرداد 1398 -
جلسه مشترک فرمانده ناحیه با دادستان شمیرانات
به میزبانی ناحیه جماران برگزار شد

جلسه مشترک فرمانده ناحیه با دادستان شمیرانات

جلسه مشترک دادستان شهرستان شمیرانات با فرمانده با فرمانده ناحیه جماران و فرماندهان حوزه ها برگزار شد.در پایان این جلسه نیز طرفین تفاهم نامه همکاری نیز امضا کردند.
calendar
تاریخ : 1396/11/02 - 16:24
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ، جلسه مشترک دادستان شهرستان شمیرانات با فرمانده با فرمانده ناحیه جماران و فرماندهان حوزه ها برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی ناحیه جماران برگزار شد؛ ابوالحسنی دادستان شمیرانات و هیئت همراه در جلسه ای مبسوط پیرامون موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کردند.

کمری زاده فرمانده ناحیه جماران در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به ابوالحسنی دادستان شمیران از لزوم هم افزایی و ارتقای آموزش بسیجیان در حوزه اشراف به قوانین مبتلابه قضایی و امنیتی گفت و در ادامه تاکید کرد: در راستای آموزش قضایی بسیجیان برنامه ریزی های مفصلی انجام گرفته و به فضل خدا و در آینده ای نزدیک دوره باز آموزی قضایی بسیجیان برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه ابوالحسنی دادستان شمیران ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری جلسه از آموزش و بازآموزی قضایی بسیجیان استقبال کرد و به ذکر نکاتی پیرامون وضعیت فعلی منطقه و تحلیل وقایع و آشوب های دی ماه پرداخت.

وی در ادامه از آمادگی این نهاد برای بروز کردن معلومات بسیجیان در حوزه قضایی گفت و تصریح کرد: در آینده ای نزدیک در کلاس ها و دوره های مختلف با حضور اساتید و قضات برجسته دوره های ظابطین قضایی ویژه بسیجیان برگزار خواهد شد.

در پایان جلسه نیز تفاهم نامه همکاری فی ما بین طرفین به امضا رسید. 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   تقاص می گیریم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله تجریش        دادستان شمیرانات        طهران                                    

مطالب مرتبط