رای به سایت :
1253
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
شنبه 04 خرداد 1398 -
جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر 96
به ریاست فرمانده ناحیه برگزار شد

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر 96

روز گذشته در سالن جلسات ناحیه جماران جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر 96 با حضور فرمانده و اعضای شورا برگزار شد و اعضا پیرامون بحث به گفت و گو و ارائه ویژه برنامه های خود پرداختند.
calendar
تاریخ : 1396/10/26 - 09:36
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ، روز گذشته در سالن جلسات ناحیه جماران جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر 96 با حضور فرمانده و اعضای شورا برگزار شد و اعضا پیرامون بحث به گفت و گو و ارائه ویژه برنامه های خود پرداختند.

در ابتدا این جلسه کمری زاده ضمن تبیین اهمیت لزوم برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ، اهمیت آن را در منطقه بازگو کرد و افزود: حضور آحاد مردم در صحنه های مهم و ایام الله های انقلاب همیشه مایه رعب و وحشت دشمنان بوده چرا که ملت ایران بعنوان سرمایه های نظام مشت محکمی اینبار هم بر دهان آمریکا و هم پیمانانشان خواهند زد.

این جلسه که با حضور فرمانده هان حوزه ها ی تابع و شورای ناحیه برگزار شد، هر یک از اعضا برنامه های پیش رو خود را برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به فرمانده ناحیه ارائه دادند.

همچنین گفتنی است ایام الله دهه فجر از اواسط بهمن ماه سال جاری شروع و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   تظاهرات سراسری        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله جماران        دهه فجر 96        22بهمن                                    

مطالب مرتبط