رای به سایت :
1248
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
سه شنبه 20 آذر 1397 -
جلسه مشترک فرمانده ناحیه با فرماندهان پایگاه های خواهر
در سالن اجتماعات ناحیه جماران برگزار شد

جلسه مشترک فرمانده ناحیه با فرماندهان پایگاه های خواهر

جلسه فرمانده ناحیه با فرماندهان پایگاه های خواهر صبح روز یکشنبه در سالن جلسات ناحیه برگزار شد و هر یک از اعضا به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
calendar
تاریخ : 1396/09/13 - 15:16
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ، جلسه فرمانده ناحیه با فرماندهان پایگاه های خواهر صبح روز یکشنبه در سالن جلسات ناحیه برگزار شد و هر یک از اعضا به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این جلسه کمری زاده فرمانده ناحیه جماران با ابراز خرسندی از حضور فرماندهان پایگاه های خواهر به تبیین موضوعات مختلف و ماموریت های آینده بسیج در حوزه پایگاه های خواهر پرداخت و گفت: مهم ترین ماموریت بسیج جذب آحاد مردم محله ها و منطقه است و میبایست فرماندهان در حوزه استحفاظی خود با تبلیغ و روش های مناسب این امر را به بهترین نحو انجام دهند.

همچنین یکی دیگر از موضوعات مهم از نگاه فرمانده ناحیه جماران بحث تعلیم و ترویج علوم قرآنی است و افزود: یکی از روش های تربیت افراد کارآمد و مومن تعلیم افراد در زمینه علوم قرآنی است .

در پایان هر یک از فرماندهان به بیان نقطه نظرات خود پیرامون موضوعات مختلف پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله جماران        دکتر کمری زاده        نقشه راه تحول بسیج                                    

مطالب مرتبط