رای به سایت :
1206
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 -
بسیج کانون جوشش ایده ها و طرح های انقلابی است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران؛

بسیج کانون جوشش ایده ها و طرح های انقلابی است

در ادامه سلسله جلسات بررسی نقشه راه تحول بسیج در ناحیه جماران و به منظور هم افزایی بیشتر در پیشبرد برنامه های گوناگون ناحیه ، جلسه فرمانده ناحیه با پرسنل برگزار شد و دکتر کمری زاده پیرامون چگونگی ترسیم نقشه راه و راههای...
calendar
تاریخ : 1396/04/14 - 15:04
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ، در ادامه سلسله جلسات بررسی نقشه راه تحول بسیج در ناحیه جماران و به منظور هم افزایی بیشتر در پیشبرد برنامه های گوناگون ناحیه ، جلسه فرمانده ناحیه با پرسنل برگزار شد و دکتر کمری زاده پیرامون چگونگی ترسیم نقشه راه و راههای تحقق آن مطالبی را بیان کرد.

در این جلسه که به ریاست دکتر کمری زاده برگزار گردید پیرامون امورات جاری ناحیه و نقشه راه پیش رو جهت تحقق سند چشم انداز تحول بسیج در شمال تهران بحث و تبادل نظر شد.

دکتر کمری زاده در این جلسه بار دیگر با مهم دانستن اصل برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه در انجام ماموریت های مهم انقلابی از لزوم تشکیل هیات های اندیشه ورز در بخش های مختلف گفت و اضافه کرد: ترسیم نقشه راه براساس اقتضائات بومی و محلی و با محوریت دغدغه های رهبر انقلاب کمک شایانی به حرکت کیفی بسیج خواهد کرد و به فضل خدا تاکنون ناحیه جماران در زمینه حرکت در این مسیر توانسته گام های مهمی را بردارد که امیدواریم مرضی رضای خداوند متعال قرار گیرد.

دکتر کمری زاده بسیج را کانون جوشش ایده های انقلابی دانست و از لزوم ثبت و طبقه بندی ایده بسیجیان بعنوان خط شکنان جبهه جنگ نرم انقلاب اسلامی گفت و اضافه کرد:ایجاد بانک ایده و استفاده از ایده های جذاب به افزایش سطح کیفی بسیج کمک شایانی می کند.

دکتر کمری زاده در ادامه تصریح کرد : براساس نقشه راه تحول بسیج در ناحیه جماران که در سه فاز کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت تنطیم شده بود، اکنون در فاز میان مدت هستیم و به فضل خدا با اقدامات زیر ساختی که انجام شده در آینده اتفاقت خوبی را در عرصه تحول بسیج  و اعتلای انقلاب در منطقه 1 و ورود به فاز بلند مدت شاهد خواهیم بود.

در ادامه جلسه  پرسنل به بیان دیدگاهها و نقطه نظارت خود پرداختند و مصوباتی نیز برای ارتقای سطح کیفی ستاد ناحیه به تصویب رسید.

گفتنی است سلسله جلسات هیات اندیشه ورز ناحیه جماران  با محورهای مختلف جهت تحقق سند چشم انداز تحول بسیج در منطقه 1 تهران بصورت ماهانه برگزار می شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج جماران        منطقه 1        محله فرمانیه رستم آباد        دکتر کمری زاده        نقشه راه تحول بسیج                                    
مطالب مرتبط