رای به سایت :
1206
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 -
بازدید دکتر شاه حسینی از مرکز آفرینش های آفتاب فرمانیه
بازدید دکتر شاه حسینی از مرکز آفرینش های آفتاب فرمانیه

دکتر شاه حسینی استاد رسانه و سینما و تلویزیون و از مدرسین برجسته عرصه فرهنگی و جنگ نرم انقلاب اسلامی از مرکز آفرینش های آفتاب فرمانیه بازدید کرد.
calendar
تاریخ : 1396/04/14 - 14:28
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج جماران ،دکتر شاه حسینی استاد رسانه و سینما و تلویزیون و از مدرسین برجسته عرصه فرهنگی و جنگ نرم انقلاب اسلامی از مرکز آفرینش های آفتاب فرمانیه بازدید کرد.

در این بازید که به دعوت دکتر کمری زاده فرمانده ناحیه جماران انجام شد ؛ دکتر شاه حسینی از بخش های مختلف این مرکز بازدید و در جریان نقشه راه تحول بسیج در شمال تهران قرار گرفت.

در ابتدای این بازید دکتر کمری زاده گزارشی از اهم اقدامات در انجام شده در مرکز آفرینش های آفتاب در حوزه نرم افزار و سخت افزار ارائه کرد و در ادامه نیز دکتر شاه حسینی ضمن بازید از بخش های مختلف مرکز راهبرد ها و نظراتی را پیرامون رشد و اعتلای این مجموعه عظیم چند منظوره ارائه کرد.

گفتنی است مرکز آفرینش های آفتاب فرمانیه با محوریت تربیت جوانان و نوجوانان مومن تراز انقلاب در شمال تهران و محله فرمانیه با بازطراحی فنی و تخصصی شروع به فعالیت کرده و در بخش های پانسیون مطالعاتی،کلاس های هوشمند آموزشی،کارگاههای علمی،سالن تیراندازی،مجموعه استخر و سونا،استخر اختصاصی آموزش غواصی،زمین پینت بال،استدیوصوت و تصویر و مهد کودک و پیش دبستانی شناختی با جدیدترین فناوری های روز و با محوریت تربیت اسلامی در خدمت آحاد مردم علی الخصوص مردم فهیم منطقه 1 می باشد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13337


مطالب مرتبط