رای به سایت :
1221
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج جماران
پنجشنبه 31 خرداد 1397 -
حماسه ۹دی نقش عمده در خاموشی فتنه داشت
حجت الاسلام فاطمی امین:

حماسه ۹دی نقش عمده در خاموشی فتنه داشت

همایش بسیجیان  ناحیه مقاومت بسیج جماران با نماینده ولی فقیه
calendar
تاریخ : 1395/10/10 - 19:29
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج جماران ،همایش برادران بسیجی در اردوگاه شهید باهنر با سخنرانی نماینده ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج جماران برگزار شد. 

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج جماران در گرامیداشت حماسه نهم دی سال 88، گفت: حماسه ۹ دی و وقوع آن، ریشه در اعتقادات مذهبی مردم، باور مردم به اصل نظام، روحیه استکبار ستیزی و استقلال طلبی و از همه مهم تر مدیریت هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب در مقابل جنگ هوشمندانه دشمن بود. 
حجت الاسلام فاطمی امین افزود: دشمن در فتنه 88 با به کارگیری ابزارهای سخت، نیم سخت و نرم یک جنگ هوشمندانه را به راه انداخت که حماسه ۹دی نقش عمده در خاموشی فتنه داشت. 
 
وی تصریح کرد: سیاست ها، راهبردهای سخت افزارانه و نرم افزارانه دشمنان، پیشرفت و توسعه کشور در حوزه های مختلف به خصوص در حوزه های دفاعی، هسته ای و هوافضا علیرغم تحریم ها و در نهایت تاثیر و نفوذ بی سابقه استراتژیک نظام در مناطق مختلف جهان و مهمتر از همه در جهان اسلام موجب تغییر راهبرد دشمنان برای نفوذ و ایجاد فتنه در کشور شد. 
 
حجت الاسلام فاطمی امین ادامه داد: فتنه 88 تغییر راهبرد جنگ هوشمندانه دشمن متشکل و ترکیبی از منابع سخت و نیم سخت و نرم بود که با حماسه نهم دی همان سال، خاموش شد. 
فاطمی امین یادآوری کرد: دشمنان نظام از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با استفاده از جریانهای فتنه انگیز، ضربه هایی به انقلاب وارد کرده اند ولی با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و بصیرت افزایی ایشان، کاری از پیش نبرده اند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14782


مطالب مرتبط